צרו קשר
ּ

קבלת משכנתא

החלטתם לקנות דירה? חשוב שתדעו שיש קבלת משכנתא ויש קבלת משכנתא. מפאת חוסר בקיאות ומודעות של רבים בתחום הפיננסי, קל מאוד להתפתות וללכת שולל אחרי הצעות הבנקים ולהפסיד עשרות ואף מאות אלפי שקלים אילו היו נעזרים ביועץ פרטי ומנוסה. שמי רם אופק ואני פה לוודא שתקבלו את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר שתתאים לכם ולא לבנק. בעברי הייתי יועץ השקעות כך שאני יודע איך הדברים עובדים מאחורי הקלעים ואני מנסה לתקנם.

קבלת משכנתא בתנאים אנושיים

במקרים רבים בסניפים שונים של אותו הבנק עצמו לקוחות מקבלים הצעות שונות. יועצי המשכנתאות בבנקים, אינם כפופים לגורם מפקח כלשהו, אי לכך, האינטרס של אותם בנקאים יהיה להרוויח על גבכם כמה שיותר ולהמליץ לכם על מסלולים אשר אינם ישרתו את המטרות שלכם.

כאן נכנס לתמונה תפקידו של יועץ המשכנתאות הפרטי. היועץ יעזור לכם לעבור בקלות מדהימה את התהליך המורכב של בחירת המסלול הנכון וסיוע בהגשת הטפסים הנדרשים. ביחד תחליטו מהי תקופת ההלוואה אשר תתאים לכם, מה יהיה גובה התשלום החודשי ובאיזה מסלולים יהיו במשכנתא. רבים נוטים לחשוב שהתמקחות עם הבנקאי היא לא כמו התמחות עם עסקים רגילים, אך האמת היא שהיא לא שונה במאומה. יותר ויותר אנשים מתעוררים ומבינים שצמד המילים "לא נעים" יכולות לעלות להם ביוקר והם אכן משלמים על כך שנים רבות לאחר קבלת משכנתא.

גם יועץ צריך לדעת לבחור

קבלת משכנתא לא צריכה להיות תהליך מייגע ומפרך. פנו אליי וביחד נמצא את התמהיל הטוב עבורכם. אני דוגל בליווי צמוד, מקצועיות ופרקטיות. אי לכך, זאת גם הסיבה שאת התשלום אני גובה עם קבלת המשכנתא. תנו לי לעזור לכם להגשים את הפנטזיה של רכישת דירה בישראל.

בברכה,

רם אופק
יועץ השקעות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ