צרו קשר
ּ

משכנתא ייעוץ

כשמדובר בלקיחת משכנתא ייעוץ יכול לחסוך סכומים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים. החלטה על לקיחת הלוואה לעשרות שנים קדימה היא צומת מרכזית בחיים, ההחלטה יכולה להטות את כף המאזניים בין שגרת חיים רגועה, לאחת כזאת שתגרום לכם למרדף בלתי פוסק אחר כסף מדי חודש בחודשו. שמי הוא רם אופק ואני בעל ניסיון עשיר של למעלה מעשור בתחום ייעוץ השקעות והשווקים הפיננסים. במאמר זה אעמוד על היתרונות של ייעוץ פרטי לזה המוצע בבנקים השונים.

ייעוץ משכנתא פרטי, מדוע הוא חשוב?

כשמתכננים לקחת משכנתא, לא רק שבנקים שונים מציעים מסלולים שונים, אלא גורמים בלתי תלויים מראים שההבדלים יכולים להיות משמעותיים גם בין הסניפים השונים של אותו בנק עצמו. הבדלים שבמקרים מסוימים יכולים להיות של עשרות, אם לא מאות אלפי שקלים.

מתוך חוסר בקיאות בתחום הפיננסי, רבים המגיעים ליועצי המשכנתאות בבנק, או בשמם המקצועי – בנקאי אשראי, ללא הכנה מוקדמת וללא כל יכולת מיקוח. הבנקאים לעומת זאת, ינצלו עובדה זאת וינסו לתת את ההצעה המשתלמת ביותר עבור הבנק ולא הזולה ביותר עבור הלקוח. בכך, אותם אנשים מתחייבים למסלולים שיכול מאד להיות שעוד יתחרטו עליהם ,ברגע שיבינו למה הם התחייבו.

"לא נעים לי" מת מזמן

טעות נפוצה בקרב אזרחי ישראל היא כי התמקחות עם הבנק שונה מהתמקחות עם עסקים אחרים, אך למעשה, הבנק הוא עסק כמו כל עסק אחר. זה הזמן להתעורר ולהיפטר מתפיסות ישנות ומוטעות ואין פה בכלל שאלה של "נעים" או "לא נעים", אלא ב-איך יראה העתיד שלכם ושל משפחתכם.

לאחר שקראתם את הפסקה האחרונה, חשוב לא פחות שתדעו שגם אם תתמקחו עם בנקאי אשראי, במקרה הטוב תקבלו הנחה של כמה עשיריות אחוז בודדות. לעומת זאת, תכנון נכון וליווי של יועץ משכנתאות שאינו מחויב לבנק כזה או אחר יוכל להוזיל את המשכנתא בסכומים לא מבוטלים (הדבר נכון במיוחד במשכנתאות של מיליון שקל ומעלה)

הדשא של השכן / לסיכום

אם כן, אם אתם לפני ההחלטה החשובה של לקיחת משכנתא, ייעוץ זו ההתמחות שלי. יעצתי כבר ללקוחות עם BDI שלילי,משכנתא לבנייה עצמית וגם משכנתא מחיר למשתכן.

פנו אליי לייעוץ והכוונה ואלחם בשבילכם על כל שקל(רווח שלכם->פחות רווח לבנק).
החלום לבנות בית בישראל חי וקיים, רק צריך לדעת איך להגשים אותו.

בברכה,
רם אופק
יועץ השקעות

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ