צרו קשר
ּ

מחיר למשתכן משכנתא

אז החלטתם לנסות ולזכות בדירה בפרויקט "מחיר למשתכן", ולהצטרף ל-46 אלף הזוגות שכבר זכו במכרזים מאז שנת 2015. אמנם עד שאתם תגיעו לרגע המיוחל שבו תבחרו את דירת חלומותיכם ייקח קצת זמן. בינתיים כדאי שתתחילו לבדוק את כל הקשור ללקיחת משכנתא. דרישות התכנית ותנאי ההחזר, ההטבות וכמובן אפשרויות המימון והמסלולים, שונים משמעותית מהמצב הקיים בשוק החופשי. רם אופק הוא יועץ משכנתאות שבא מהשטח, אחרי 8 וחצי שנים בבנק יהב ועוד שנתיים כסוחר בקסם תעודות סל, רם מכיר את כל האותיות הקטנות והוא פה להסביר לכם קצת ,מה זאת בכלל התכנית הזאת.

מחיר למשתכן משכנתא – מה זה בכלל אומר?

המטרה (המבורכת יש לציין) של מחיר למשתכן היא להוזיל את מחירי הדירות המטורפים בארץ ולאפשר לזוגות צעירים ורווקים בני 35 ומעלה לרכוש דירה. במכרזי "מחיר למשתכן", זוכים הקבלנים אשר הציעו את המחירים הכי נמוכים על דירות. התכנית שהתחילה עם תקוות גדולות של דיור בר השגה לאנשים רבים, סופגת לא מעט ביקורת מצד משפחות קטנות ורווקים בשל היותה מיועדת רק לפלח מסוים באוכלוסיה ומועד כניסה לדירה רחוק. רבים אשר זכו בהגרלה בהתחלה החליטו לא לגור בדירה בשל המפרט הטכני של הדירות השונות. עם זאת יש לציין כי מאז שנת 2018 בה התקיים סבב הגרלות גדול, שופרו במעט נתוני הביקורת.

אז על מה כל הרעש?

בעוד שבשוק החופשי המימון המקסימלי עומד על 75%, הזכאים לדירה במחיר למשתכן יוכלו לקבל עד 90%, הבדל משמעותי ביותר. עם זאת, כמובן שלא כולם זוכים בהטבה באופן אוטומטי. ישנם תנאים מסוימים אותם מציבים הבנקים אשר בהם צריך לעמוד(מינימום הון עצמי – 100,000 שקל). כמובן, שגם אותם אלו אשר זכו בדירה צריכים לבדוק טוב את מסלולי המשכנתא המוצעים, דבר היכול לחסוך להם עשרות, אם לא מאות אלפי שקלים.

לדעת לבחור יועץ לפני שבוחרים משכנתא

ליועצי המשכנתאות בבנקים יש אינטרס, מחיר למשתכן משכנתא בריביות והצמדות גבוהות זה הרווח שלהם. רם אופק ידע להתאים לכם את המסלול הנכון, בליווי אישי לאורך כל הדרך, במקצועיות ואדיבות. בתור פרילנסר, תוכלו ליהנות משירותיו במחיר השווה לכל נפש. אז למה אתם מחכים? הרימו טלפון ותתחילו לחסוך.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ