צרו קשר
ּ

ייעוץ משכנתא עלות

קודם כל, כשמדובר בשירותי ייעוץ משכנתא עלות היא לא רק בכסף שיחסוך לנו היועץ הפרטי. מעבר לכך, ישנו הבדל בין משכנתא סטנדרטית לבין אחת שהיא מורכבת. כאשר מדובר במשכנתא מורכבת במיוחד, קבלת האישור העקרוני עצמו היא הישג. לרוב, לא היינו מצליחים כלל לקבל אותו ללא עזרה של יועץ פרטי. אך מאידך מכיוון שהאישור למשכנתא מורכבת הוא קשה להשגה , מצטמצמות אפשרויות המיקוח על תנאי המשכנתא מול הבנק. לעומת זאת, במשכנתא ממוצעת, סכום החיסכון יכול לנוע בין 25,000- 150,000 ₪.
שלום ,קוראים לי רם אופק בעברי הייתי יועץ השקעות במשך הרבה שנים בבנק יהב ושנתיים סוחר בקסם תעודות סל. כיום אני יועץ פרטי ומתוך ניסיוני ארצה לספר לכם קצת על לקיחת משכנתא.

ייעוץ משכנתא עלות – יתרונות היועץ הפרטי

אז התחלתי והסברתי קצת על המשכנתא הסטנדרטית ועל המורכבת. אולם, ישנם עוד כמה שיקולים שצריכים לדעת לפני שרצים ישר לבנק מבלי לעשות הכנה ראויה ותכנון נכון. הנה כמה דברים שיוכלו לחסוך לכם זמן, כסף ועוגמת נפש רבים:

  • לרוב, ליועצי המשכנתא בבנקים או בשמם המקצועי "בנקאי אשראי" יהיה אינטרס לתת לכם הצעה שהבנק ירוויח ממנה. אם לא תגיעו מוכנים סיכוי סביר שתנאי ההלוואה יהיו בריביות גבוהות ובהצמדות רבות.
  • בנקאי האשראי בבנקים אינם מפוקחים על ידי אף גורם חיצוני והם מייצגים את האינטרס של הבנק.יועץ פרטי אינו מקבל עמלה כלשהי מהבנקים. היועץ ירוויח רק אם תחתמו על משכתנא.
  • לא רק שהצעות המשכנתא בבנקים שונים, אלא אפילו בסניפים שונים של אותו הבנק ממש תקבלו הצעות שונות.
  • רבים נוטים לחשוב שבנק הוא לא עסק ונוטים לא להתמקח על תנאי המשכנתא בגלל ש – "לא נעים" להם, אך צריך שהנקודה תהיה ברורה, הבנק הוא בדיוק כמו כל עסק אחר והוא רוצה להרוויח.
  • לא פחות חשוב מהכסף שתחסכו, ייעוץ משכנתאות פרטי יחסוך לכם את הזמן וההתרוצצויות בין הסניפים השונים.

אשמח לחסוך לכם אלפי שקלים

אז כפי שהבנו, עלות היעוץ הפרטי "מתגמדת" ביחס לחסכון הצפוי. אני מזמין אתכם לפנות אליי וביחד נתכנן את לקיחת המשכנתא, בהתאמה אישית ומקצועית אשר תאפשר לכם לשלם אותה ולסגור את החודש מבלי לרדוף אחרי הכסף.

בברכה,
רם אופק – ייעוץ השקעות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ