צרו קשר
ּ

ייעוץ ללקיחת משכנתא

שימוש בשירותי ייעוץ ללקיחת משכנתא (ע"י יועץ פרטי מנוסה) היא החלטה שתוכל לחסוך לכם עשרות, אם לא מאות אלפי שקלים. רובם של האנשים אינם בקיאים בתחום הפיננסי ומגיעים ללא כל ידע וללא הכנה לפקידי הבנק הנקראים בנקאי אשראי או יועצי משכנתאות. בשל כך הם עלולים לקבל משכנתא בתנאים הרבה פחות טובים ממשכנתא שהם היו יכולים לקבל, אם רק היו מגיעים עם יועץ פרטי. שמי הוא רם אופק, בעברי הייתי שמונה וחצי שנים יועץ השקעות בבנק יהב. ראיתי ושמעתי הכל ועכשיו אני מביא איתי את הניסיון שלי על מנת להילחם את מלחמתם של אלו החולמים על דירה משלהם.

החשיבות של ייעוץ בלקיחת משכנתא

עם התפתחותה של בועת הנדל"ן, המחירים המאמירים וסביבת הריבית הנמוכה (שלא בטוח שתישאר כזו במרוצת השנים) עליהם אנו שומעים בתקופה האחרונה, עריכת סקר שוק והשוואת ריביות היא בגדר חובה. במציאות של מחירי דירות אסטרונומיים, הבנקים מציעים מגוון מסלולים בריביות שונות ולעתים אף בסניפים שונים של אותו הבנק עצמו. כתוצאה מכך, ההבדלים בתנאים יכולים להיות משמעותיים ביותר והחשיבות של ייעוץ בלקיחת משכנתא מקבל משנה תוקף.

התמקחות עם בנקאי האשראי של הבנק לרוב תוביל לירידה של כמה עשיריות האחוז במקרה הטוב. לעומת זאת, במקרה הרע – לא תקבלו הנחה שהייתה יכולה להסתכם בסכומי כסף בלתי מבוטלים.
אפשר היה לצפות (ובצדק) שהבנקים יציעו פחות או יותר את אותן ההצעות בסניפיהן השונים, אך המציאות מראה אחרת והיא מראה שלרוב הבנקים ינסו למכור את ההצעה המשתלמת ביותר לבנק ולא ללקוחות.

בדיקות של גורמים בלתי תלויים מראות כי ההפרשים בהצעות המשכנתא בין סניפי בנק שונים הגיעו במקרים מסוימים למאות אלפי שקלים.

להילחם בשביל מה שמגיע לכם

אני מזמין אתכם לפגישת ייעוץ ללקיחת משכנתא. ביחד נוכל להגיע מוכנים לסניף הבנק ולהתמקח על המסלול שיתאים לכם ביותר. חרטתי על דגלי את השירות, המחיר הנוח, המקצועיות והליווי הצמוד לאורך כל הדרך ועזרתי ללקוחות שזכו להקים בית בישראל. פנו אליי בכל שאלה ואדאג שגם אתם תהיו חלק מאותם אנשים.

בברכה,

רם אופק – יועץ משכנתאות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ