צרו קשר
ּ

יועץ משכנתאות פרטי מומלץ

יועץ משכנתאות מומלץ מאד לקחת במידה ואתם בדרך לקנhית בית חלומותיכם. אך גם יועץ משכנתאות צריך לבחור בקפידה. שכן, יועצי משכנתאות בבנקים ינסו לסחוט מכם כמה שיותר ריביות והצמדות כך שהכיס שלהם יגדל וכמו גם המשכנתא שלכם. לרם אופק, יועץ משכנתאות, יש כמה עצות מועילות לתת לכם, כאלו שיתנו לכם בסיס לקבלת החלטות נכונות.

יועץ משכנתאות מומלץ שתדעו

יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותם של יועצי משכנתאות כיוון שלהרכבת תמהיל משכנתא ישנן אפשרויות רבות. הריביות במסלולים השונים, המגבלות וסוגי ההצמדות, לרוב האדם מן הישוב בקלות יתבלבל ויפסיד כספים רבים שהוא יכול היה לחסוך בשיחה פשוטה. לפניכם כמה דברים שתצטרכו לדעת לפני שתרוצו לבנק:

 • קודם כל סקר שוק:
  זאת לא המלצה – זאת חובתכם! לא זאת בלבד שישנם הבדלים מהותיים בין הבנקים השונים, אלא, ישנם אפילו הבדלים בין הסניפים השונים של אותו הבנק עצמו. עשו שיעורי בית קבלו לפחות שני אישרים עקרוניים והשוו ביניהן.
 • מחזור – לא רק בקבוקים:
  תוכלו לחסוך סכום לא מבוטל של כסף בטווח הארוך על ידי פעולה של מחזור המשכנתא. וודאו אשר בהצעה הסופית שתקבלו תופיע לפחות נקודת זמן אחת שבה תוכלו לבחון את מחזור המשכנתא (כך תחסכו עמלות פרעון מוקדם).זה יוזיל לכם את סה"כ ההחזר הצפוי על המשכנתא.
 • עם הדירה יבוא הכסף:
  רבים נוטים לחשוב שאת ההלוואה אפשר לקבל לפני שבוחרים את הדירה. אך למעשה, השלב הראשון יהיה לבחור את הדירה הרצויה ואת סכום המשכנתא לקבל בהתאם למחירה, זה לא עובד הפוך. הבנת השלבים בתהליך תחסוך לכם זמן, כסף וכאבי ראש רבים.
 • ההוא קיבל ככה וההוא ככה:
  המשכנתא הניתנת לאדם או זוג מבוססת על משתנים רבים המותאמים אישית. הון עצמי, גובה ההכנסות והמצב המשפחתי הם רק חלק קטן מהם. השוואה של התנאים שקיבלתם לאנשים אחרים תוכל לגרום לכם יותר נזק מתועלת.

כשנותנים את כל הלב רואים תוצאות בשטח.

כשמדובר בצומת כל כך חשוב בחיים, רם אופק יהיה יועץ משכנתאות מומלץ למי שחשובים לו גם המקצועיות וגם השירות. עם ניסיון של 8 וחצי שנים כבנקאי בבנק יהב ושנתיים כסוחר בקסם תעודות סל ואחרי שכבר הכיר את כל האותיות הקטנות, רם ילווה אתכם לאורך כל הדרך עד להכנסת המפתח לחור המנעול בביתכם החדש.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ