צרו קשר
ּ

יועץ משכנתאות מחיר למשתכן

לקחת יועץ משכנתאות אחרי שזכיתם במחיר למשתכן, יכולה להיות הבחירה הכי חשובה וטובה שתוכלו לעשות למען העתיד הפיננסי שלכם. אם אתם חלק מעשרות אלפי האנשים שזכו בהגרלות המחיר למשתכן מאז שנת 2015 וגם אם אתם מתכננים להשתתף באחת, חשוב שתתחילו לבדוק כבר מעכשיו הצעות למשכנתא ותשוו מחירים לפני הפנטזיה על הסלון המושלם. בשביל זה יהיה נכון להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה לדבר.
שלום לכם, שמי הוא רם אופק ובאמתחתי ניסיון רב בתור יועץ משכנתאות. במסגרת עבודתי במהלך השנים נתקלתי כבר בכל המקרים והסיטואציות האפשריות ואני בקיא גם באותיות הקטנות שאף אחד לא רוצה שתקראו.

מיומנו של יועץ משכנתאות מחיר למשתכן

מטרתו המבורכת של פרויקט מחיר למשתכן נולדה מתוך רצון לתת לזוגות ורווקים מעל גיל 35 להגשים את החלום ולקנות דירה משלהם. המדינה יצאה בתכנית מכרזים לקבלני הבניה כאשר הקבלן אשר הציע את המחיר הנמוך ביותר עבור שיווק דירה,זכה בו… ויהיה מחויב למכור לזוכים בהגרלת מחיר למשתכן דירות בהנחה משמעותית (עד כה,הקבלן שהציע את המחיר הגבוה ביותר עבור הקרקע – זכה במכרז)

בתוך כך, התכנית ספגה וסופגת לא מעט ביקורת מצד משפחות קטנות ורווקים בשל תנאי החזר קשים רבים אשר זכו בהגרלה בהתחלה החליטו לא לגור בדירה בשל אותם תנאים ובשל המפרט הטכני הדל של הדירות השונות.

ההטבות במחיר למשתכן כאלה גדולות?

חד משמעית כן! הדירה ניקנת במחיר הנמוך בכ – 20% ממחיר השוק וגם בהסכם משכנתא רגיל יכולים הלווים להנות מ-75% מימון , משכנתא מחיר למשתכן מאפשר לאלו שזכו בהגרלה –
90% מימון. עם זאת, לא כל זוכי ההגרלה יכולים ליהנות ישר מההטבה משום שהבנקים מציבים תנאים מסוימים כמו למשל הון התחלתי של 100,000 ₪ שאתו צריך להגיע מהבית. תנאי שמגביל רבים מהם.

ושלא יעבדו עליכם…

חשוב לדעת כי יועץ משכנתאות מחיר למשתכן פועל רק למענכם , יועצי המשכנתאות של הבנקים כפופים אך ורק לבנק בו הם עובדים וטובתו על חשבון גב הזוכים. כאחד שעבד בשני צדי הכביש אדע להילחם בשבילכם על הוזלה של כל שקל מול הבנקים ואלווה אתכם באופן אישי עד קבלת המשכנתא המיוחלת. צרו עמי קשר לתיאום פגישה וביחד ננצח את המערכת.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ