צרו קשר
ּ

יועץ משכנתאות מחירים

אצל יועץ משכנתאות מחירים הם דבר שלא תמיד ניתן לכמת אם מדובר במשכנתאות מורכבות במיוחד. ערכו העיקרי של יועץ המשכנתאות הפרטי הוא בהשגת האישור עצמו מלכתחילה. ברוב המקרים אנשים שהיו הולכים להוציא אישור שכזה ללא יועץ והכוונה לא היו מצליחים לקבל את האישור כלל. שמי רם אופק ובאמתחתי שנים רבות של עבודה כיועץ השקעות בבנק יהב וכסוחר בקסם תעודות סל. כיום אני נלחם לעזור לאנשים לממש את החלום הרחוק על דירה משל עצמם בתור יועץ פרטי. לפניכם כמה פרטים אודות תפקידו של יועץ המשכנתאות הפרטי.

יועץ משכנתאות מחירים זה לא רק כסף

בממוצע, במשכנתא סטנדרטית החיסכון יוכל לנוע בסכומים של בין 15,000-150,000 ₪. עם זאת, לא תמיד נוכל לדעת מראש את חישוב החיסכון המשוער משום שעל מנת לבצע את החישוב המשוער נצטרך להשוות להצעה קיימת של משכנתא.
כשלוקחים בחשבון שהנבואה ניתנה לשוטים, אנחנו לא יודעים בכמה יעלה מדד המחירים לצרכן. אין וודאות לגבי נתונים כגון מה תהיה הריבית במשק – ליועצים שונים תחזיות שונות של ריביות ומדדים.
אולם, ליועץ פרטי יש ערך מוסף לא פחות חשוב מהכסף שתחסכו. איתו תחסכו את הזמן וכאבי הראש בריצות בין בנקים להרבה פגישות, שיחות והגשת מסמכים. הוא יעזור לכם לבצע את ההשוואה מהי העסקה הטובה והזולה בשבילכם. בנוסף, היועץ יהיה זמין עבורכם לשאלות כמו איך לבנות את לוח התשלומים מול הבנק, מתי לקחת את המשכנתא, האם לקחת אותה במנה אחת או בכמה מנות , מהו ההחזר החודשי אשר יתאים לכם, איזה מסמכים להכין לעורך דין ולשמאי. זה רק חלק קטן מהעזרה שלא ניתן לכמת אותה לחסכון כספי.

לכל אלו ועוד…

מתוקף ניסיוני, יש בי את הביטחון בכך שאצליח לחסוך לכם כסף רב ובמידה ולא תקבלו בסופו של דבר חיסכון של 15,000 ₪ ומעלה לאורך כל תקופת המשכנתא, לא אגבה כסף על הייעוץ שתקבלו(מתייחס לשיפור ריביות או מיחזור משכנתא). לא חסכת – לא שילמת! כמו כן, בהיותי פרילנסר אני מסוגל לתת את שירותיי כיועץ משכנתאות במחירים מהנמוכים ביותר בשוק!ביחד ניצור עתיד פיננסי שתוכלו להתקיים בו בכבוד ולא תצטרכו לרדוף כל חודש אחרי המשכנתא.

בברכה,
רם אופק – ייעוץ משכנתאות.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ