צרו קשר
ּ

יועץ משכנתאות מומלץ בבאר שבע

כדאי לקחת יועץ משכנתאות בבאר שבע מכמה סיבות. בראש ובראשונה משום שיועצי המשכנתאות של הבנקים ינסו להוציא מכם כמה שיותר, הרי יש להם יעדים ומטרתם תהיה שתשלמו ריביות והצמדות גבוהות, עד השקל האחרון. שלום, קוראים לי רם אופק ואני יועץ משכנתאות. אני מכיר את כל התכסיסים והאותיות הקטנות שיכולים להיות הבדל של עשרות, אם לא מאות אלפי שקלים שתוכלו לחסוך ועכשיו אני פה בשבילכם על מנת שגם אתם תוכלו לזכות ולהקים בית בישראל.

יועץ משכנתאות באר שבע למה זה עדיף?

לקיחת משכנתא היא אחד מהצעדים הגדולים ביותר שישנם בחיים, בשביל זה לא צריכים להיות גאונים פיננסים. אך עם זאת, באיזה מסלולים לבחור על מנת שתוכלו להמשיך להתקיים בכבוד ולהצליח לעמוד בתשלומים, אין טוב מיועץ השקעות פרטי אשר ידע להתאים לכם את המשכנתא.

בניגוד ליועצי משכנתאות פרטיים, פקידי הבנק אשר יטפלו בכם, לא יכולים להתאים את התמהיל ללקוחות (כיוון שאין להם זמן וגם כיוון שיש להם אינטרס מנוגד). הטענה הרווחת היא שאותם אנשים אשר אינם בקיאים בתחום הפיננסי, לרוב יקבלו תנאים פחות טובים מאשר אלו שיגיעו מוכנים עם תכנון וליווי של יועץ פרטי.

קל מאד להתפתות ולקחת משכנתא גדולה ולהתעלם מתכניות עתידיות של הרחבת המשפחה ושינוי בהוצאות. בעזרת שאלת השאלות הנכונות ובשיתוף פעולה, יועץ טוב בעל ניסיון יוכל לראות קדימה ולתכנן לכם מסלולים נכונים, גם אם יהיו הפתעות נעימות כמו ילדים חדשים במשפחה.

אין חכם כבעל ניסיון

במידה ואתם בדרך לקבל את ההחלטה החשובה של לקיחת הלוואה לעשרות שנים קדימה, אני אשמח לעזור. בתור אחד שהיה בצד השני של הכביש כבר ראיתי הכל. בתור עצמאי אני מציע את שירותיי במחיר שווה לכל נפש ואהיה שם אתכם לאורך כל הדרך. אז לפני שאתם מתחילים להתרוצץ בין סניפי הבנק השונים, דברו איתי ונראה ביחד איך לבנות לכם עתיד פיננסי נכון.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ