צרו קשר
ּ

יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות פרטי רם אופק

מחפשים יועץ משכנתאות שישמור רק על האינטרס שלכם? במחירים סבירים?

אני יועץ משכנתאות פרטי עם היכרות מצוינת של המערכת הבנקאית ותמחור האשראי. במשך 8 וחצי שנים עבדתי כיועץ השקעות בבנק יהב וכן במשך שנתיים כסוחר בקסם תעודות סל.

מידע כללי

אני אתאים לכם את המשכנתא לצרכים שלכם ולא לצרכים של הבנק. אנהל משא ומתן עם הבנקים ואדאג שתקבלו ריביות סבירות (ידוע שהבנקים רוצים ריביות והצמדות רבות ככלל האפשר… מה שמייקר את המשכנתא).

משכנתא היא הלוואה עם בטחונות. היא עולה לנו כסף = ריבית. ללא ייעוץ משכנתאות פרטי עלולים הרוכשים לקבל ריביות גבוהות או אפילו לא לקבל בכלל אישור למשכנתא.

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים משתמשים בשירותיהם של יועצי משכנתאות פרטיים, משום שאינם מכירים את המגבלות השונות על המשכנתא, את הריביות במסלולים השונים ואת האפשרויות הרבות להרכבת תמהיל משכנתא.

כמו כן, יועץ המשכנתאות בבנק מחויב לבנק,להמלצות הבנק ולא ללווה. יועץ פרטי הוא לויאלי ללקוח ושואף לחסכון ללווה ולא לחסכון לבנק.תקבלו ממנו דעה בלתי-תלויה לגבי המסלולים והריביות!

רם אופק מחויב רק לכם!

אני אלווה אתכם לאורך התהליך, וכך תוכלו לחסוך התרוצצויות בין הסניפים וזמן יקר.

אני פרילנסר ולכן אני יכול לתת את השירות במחירים שווים לכל נפש.

עכשיו במחירי מבצע!

יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות פרטי יוכל להיות זה שיחסוך לכם מאות אלפי שקלים במסגרת המסלולים השונים של הלוואות המשכנתא. כיוון שיועצי המשכנתאות של הבנקים הם בעלי אינטרס, הם ינסו להוציא מכם כל שקל עד הטיפה האחרונה בריביות והצמדות על מנת להרוויח על גבכם. רם אופק, יועץ משכנתאות, היה זמן רב תחת הכובע של עובד בנק, והיום הוא כבר מכיר את כל הטריקים והוא פה בכדי להחזיר את התקווה לאותם אנשים הרוצים לבנות בית בישראל.

מיומנו של יועץ משכנתאות פרטי

כאשר מדובר בהרכבת תמהיל המשכנתא יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של יועץ משכנתאות פרטי. זאת משום האפשרויות והמגבלות הרבות במסלולים השונים אשר אנשים לא בקיאים בהם. אז לפני שאתם עושים החלטה כל כך חשובה, הנה כמה יסודות שאתם צריכים לדעת:

 • קודם הלוואה, אחר כך דירה:
  הנטיה לחשוב שאת ההלוואה לוקחים לאחר שבחרנו דירה היא טעות. התהליך מתחיל בבדיקת משכנתא (קבלת אישור עקרוני) ואז בחירת הדירה. ללמוד ולהבין את השלבים תהיה הדרך הנכונה לחסוך בזמן וכסף רבים.
 • אפשרות לחסוך בעתיד:
  חשוב שתוודאו שבמשכנתא יהיו נקודות זמן אשר בהן תוכלו לבחון את מחזור המשכנתא. כך תוכלו להוזיל אותה כאשר תגיע נקודת זמן כזו.
 • שיעורי בית:
  הבנקים יציעו לכם מסלולים שונים לא רק ביניהם, אלא אפילו בין סניף לסניף של אותו הבנק ממש. לכן, יותר ממומלץ לחקור לעומק ולקבל כמה שיותר הצעות ולעשות השוואה ביניהן.
 • אל תסתכלו על הדשא של השכן:
  משכנתא מותאמת אישית לכל אדם או זוג ומתבססת על משתנים רבים. גובה ההכנסות, הון עצמי,אחוזי מימון והמצב המשפחתי יהוו הבדל בין משכנתא אחת לשנייה. התעקשות לקבל משכנתא באותם תנאים של מישהו שאתם מכירים לרוב תסב לכם נזק ולא תועלת.

להחזיר את הצבע לפנים

בדגש על ליווי אישי באדיבות ומקצועיות עד אשר תקבלו את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר, פגישה אחד על אחד עם רם היא הדבר הכי נכון שתוכלו לעשות למען העתיד הפיננסי שלכם. צרו קשר ותתאמו פגישה, רק רווח יכול לצאת לכם מזה.

 

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ